Lenny_77 napisał(a):

|
To zależy na czym ci zależy na paru idiotach czy na Wiśle
|
z konfidentami się nie rozmawia.
Rozumiem mieć swoje zdanie, ale namawiać do donoszenia na milicję (POlicję) to już szczyt bezczelności na forum kibicowskim.
Gdzie jest moderator ?! Wy.......cie tego żyda konfidenta na zawsze z forum.