Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 25.02.2014, 13:57
Lenny_77 napisał(a):Wyświetl post
To zależy na czym ci zależy na paru idiotach czy na Wiśle
z konfidentami się nie rozmawia. Rozumiem mieć swoje zdanie, ale namawiać do donoszenia na milicję (POlicję) to już szczyt bezczelności na forum kibicowskim.

Gdzie jest moderator ?! Wy.......cie tego żyda konfidenta na zawsze z forum.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 25.02.2014 o godz. 14:10.