Lenny_77 napisał(a):

|
jak ich nie wydacie to zamkną sektor C i zakaz kupowania biletów na inne sektory dla osób które były na młynie
|
chyba Cię pojebało. Za takie coś (namawianie do konfidenctwa) powinieneś dostać dożywotniego BANA. Zresztą jakim prawem osoba X będąca na C, nie mająca nic wspólnego z wykroczeniem może być karana w ten sposób, że zostanie pozbawiona możliwości kupienia bilety bez orzeczenia wobec niej zakazu stadionowego ? Jeśli prawo na to pozwala, to jesteśmy krajem totalitarnym...
Od razu niech TUSK da 5 tysiącom osób zakazy stadionowe, a co ?!!!! nie będzie kibiców, nie będzie niczego!!!