Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 25.02.2014, 13:49
Lenny_77 napisał(a):Wyświetl post
jak ich nie wydacie to zamkną sektor C i zakaz kupowania biletów na inne sektory dla osób które były na młynie
chyba Cię pojebało. Za takie coś (namawianie do konfidenctwa) powinieneś dostać dożywotniego BANA. Zresztą jakim prawem osoba X będąca na C, nie mająca nic wspólnego z wykroczeniem może być karana w ten sposób, że zostanie pozbawiona możliwości kupienia bilety bez orzeczenia wobec niej zakazu stadionowego ? Jeśli prawo na to pozwala, to jesteśmy krajem totalitarnym...

Od razu niech TUSK da 5 tysiącom osób zakazy stadionowe, a co ?!!!! nie będzie kibiców, nie będzie niczego!!!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 25.02.2014 o godz. 14:02.