Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 25.02.2014, 12:06
ale czy ja bronie ludzi, którzy rzucali racę?! NIE, niech sobie ich Państwo ukarze mandatem, skoro takie prawo ustaliło. Ale nie zgadzam się, aby Państwo karało 5 tysięcy innych osób na trybunie C i 20 tysięcy na innych trybunach.

Niech Państwo zacznie w koncu działać tam gdzie powinno, a przestanie tam gdzie nie powinno. W tym jest paradoks rządów TUSKA. Powinnismy go za takie działanie czysto PR już dawno wywalić ze stołka...Ale niestety wśród wyborców mamy zbyt dużo homo sovieticus.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 25.02.2014 o godz. 12:08.