|
Ależ skąd! Ten znak na końcu zdania, to pytajnik. To było pytanie.
Cofam, co wcześniej napisałem- temat zdecydowanie do zamknięcia, bo obawiam się, ze za moment przeczytam o chwalebnej akcji spadających rac, która za zadanie miała uczczenie pamięci zamordowanych w Smoleńsku.
Swoją drogą, to przerażające, gdy postępując idiotycznie i nielogicznie innym zarzuca się brak rozumu.
|