Wyświetl pojedynczy post
Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z klubu 40+

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 25.02.2014, 12:02
Ależ skąd! Ten znak na końcu zdania, to pytajnik. To było pytanie.

Cofam, co wcześniej napisałem- temat zdecydowanie do zamknięcia, bo obawiam się, ze za moment przeczytam o chwalebnej akcji spadających rac, która za zadanie miała uczczenie pamięci zamordowanych w Smoleńsku.

Swoją drogą, to przerażające, gdy postępując idiotycznie i nielogicznie innym zarzuca się brak rozumu.