domin_czyzyny napisał(a):

Państwo powinno wskazać z imienia i nazwiska kto rzucił racą, ukarac mandatem i tyle. Jeśli tego nie potrafi to nie powinno karać 5 tysięcy osób na trybunie C lub ponad 20 tysięcy na pozostałych trybunach.
To przecież chore.
|
To, że obecne przepisy i postępowanie policji oraz władz państwowych są chore wie praktycznie każdy na forum i nie musisz tego nikomu tłumaczyć.
Problemem jest idiotyczne zachowanie grupy ludzi, która świadomie naraża klub na ogromne straty, a tysiące kibiców na inne konsekwencje. Co oni pokazali swoim postępowaniem? Zaprotestowali przeciw czemuś? Coś zamanifestowali? To tak jakby chcąc zalegalizowania posiadania broni strzelić sobie w łeb.