domin_czyzyny napisał(a):

Jeśli władzy notowania lecą na łeb, na szyję, jeśli na wizytę u lekarza trzeba czekać po kilka, kilkanaście miesięcy, a nawet lat. Gdy ludzie umierają, bo są limity na leczenie RAKA! Gdy korupcja zjada państwo, gdy złoża miedzi są oddawane po znajomości, a Lasy Państwowe przygotowuje sie do prywatyzajci (czyli grabieży), gdy wszystkie inwestycje są opóźnione, a wiele firm plajtuje z powodu bałaganu w ustawie o zamówieniach publicznych to rząd może WYKAZAĆ SIĘ W WALCE Z PODSTAWOWYM PROBLEMEM NIEPODLEGŁEJ RZECZYPOSPOLITEJ, CZYLI KIBICAMI.
W TYM ZAKRESIE MA SUKCESY, MA TEŻ POPARCIE MEDIÓW I LEMINGÓW. I jak ładnie odwraca uwagę.
|
Czy jest na forum lekarz?...