|
Chyba się po dwóch kolejkach wykrystalizowała czołówka. Fajnie że Wisła przynajmniej sprawia wrażenie że może zagrozić Legii. Reszta mizeria, poza Pogonią która buduje niezłą pakę jak na Polskie warunki: Hernani, Małecki, Robak, Akahoshi a teraz Murawski mogą napsuć krwi każdemu. Zapowiada się pasjonująca walka o czołową"8".
Generalnie na razie reforma Ligii bardzo mi się podoba. Normalnie na tym etapie takie Pasy, Jaga czy Śląsk nie miały by o co grać a tak walka będzie do samego końca.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|