domin_czyzyny napisał(a):

Państwo powinno wskazać z imienia i nazwiska kto rzucił racą, ukarac mandatem i tyle. Jeśli tego nie potrafi to nie powinno karać 5 tysięcy osób na trybunie C lub ponad 20 tysięcy na pozostałych trybunach.
To przecież chore.
|
Klub jakby wskazal tych ludzi, kazal pokryc kare i dal zakaz stadionowy to cos bys napisal? Ze przydupasy Tuska i takie inne rzeczy.