Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 25.02.2014, 11:28
napisał(a):Wyświetl post
I ostatnia prośba- nie dorabiajcie do tego idiotyzmu ideologii. Nie piszcie o chorym prawie i wrednych politykach.
Jeśli władzy notowania lecą na łeb, na szyję, jeśli na wizytę u lekarza trzeba czekać po kilka, kilkanaście miesięcy, a nawet lat. Gdy ludzie umierają, bo są limity na leczenie RAKA! Gdy korupcja zjada państwo, gdy złoża miedzi są oddawane po znajomości, a Lasy Państwowe przygotowuje sie do prywatyzajci (czyli grabieży), gdy wszystkie inwestycje są opóźnione, a wiele firm plajtuje z powodu bałaganu w ustawie o zamówieniach publicznych to rząd może WYKAZAĆ SIĘ W WALCE Z PODSTAWOWYM PROBLEMEM NIEPODLEGŁEJ RZECZYPOSPOLITEJ, CZYLI KIBICAMI.

W TYM ZAKRESIE MA SUKCESY, MA TEŻ POPARCIE MEDIÓW I LEMINGÓW. I jak ładnie odwraca uwagę.

bódyń napisał(a):Wyświetl post
O tak i nastepna wladza jak przyjdzie to szybciutko pozwoli rzucac race na murawe. I bedzie dawac nagrode za celnosc. W jakim Ty swiecie zyjesz?
No i oczywiste pytanie: w ramach buntu przeciw wladzy rzuce race. A jak zamkna stadion bedziesz lajkowal strone 'Rzucam race na zamknietym stadionie'?
Wojewoda Miller zadrzal na zobaczenie tych rac.
A czy ja mówię, że ma pozwalać rzucac race na boisko ?! Nie ! Ma się zachowywac adekwatnie do sytuacji. Gdy kilkanaście osób na 30 tysięcy osób zapala racę, to powinno podejśc do tego jak gdyby nic sie nie stało i najwyżej starać się ukarać tych co popełnili wykroczenie. Tak samo jak robi z ruchem samochodowym, gdy ktoś łamie przepisy to dostaje mandat, a nie zamyka się dróg dla całej gminy!!!! A karac finansowo powinna ewentualnie komisja ligi i tyle.

Trzeba mieć umiar i rozum. Ta władza .......iła o wolności i demokracji, a zachowuje się jak władza autorytarna. Przykład Derbów Rzymu jest tutaj wręcz idealny.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 25.02.2014 o godz. 11:37.