Glazik - chciałbym tak, aby Wisła wygrywała po 3:0 nic soba nie prezentujac

Prędzej wygramy w Gdańsku niż z Ruchem u siebie, który jest ostatnio na fali. Co do skrzydeł, też macie takie wrażenie, że są to trochę jeźdźcy bez głów?
P.S. Legia gra z Jagiellonią jakby ktoś nie doczytał w pierwszym poście
