Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 25.02.2014, 00:37
Ja uważam, że dalej powinniśmy wyjść z 'czarnymi' skrzydłami.

Chłopaki może nie w pierwszej formie, ale się uszarpią i robią wiatr, wymęczą obrońców, stoperzy muszą tych obrońców asekurować, nawet idąc bez piłki nasi skrzydłowi ściągają uwagę i się robi dziura w środku, w sam raz na ofensywne wejścia Stilicia czy Garguły. Jak zagęścimy środek to przeciwnik zrobi to samo i będzie brzydki mecz na 0:0. Raczej zły pomysł wg mnie.

Z resztą Donald jest strasznie chimeryczny i potrafi sam wygrać mecz a potem odwalić kaszanę jak z pasami. Sarki jeśli poczuje zaufanie może grać dużo lepiej. Generalnie potencjał jest. A jak będzie zobaczymy, Smuda zadecyduje. On ich ma na codzień na treningach i wie najlepiej na co kogo stać.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.02.2014 o godz. 00:41.
Odpowiedz cytując