Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 24.02.2014, 23:54
Szewczyk to póki co nie ten poziom,żeby w pierwszym składzie grać. Tak samo jak cała banda naszych zdolnych "juniorów" czyli Nalepa,Czekaj i Uryga.
Zapowiada się kolejny bardzo ciężki wyjazd i łatwo na pewno nie będzie.Ale jakby nie patrzeć to co w Gdańsku idzie nam nawet dobrze i wypadałoby tą passę podtrzymać.
Ja liczę,że Brozio w końcu złapie świeżość bo jak sam podkreślał z żydkami czuł się juz dużo lepiej niż z Piastem. Oby w piątek już coś strzelił i 3pkt wróciły z nami...
Odpowiedz cytując