|
Szewczyk to póki co nie ten poziom,żeby w pierwszym składzie grać. Tak samo jak cała banda naszych zdolnych "juniorów" czyli Nalepa,Czekaj i Uryga.
Zapowiada się kolejny bardzo ciężki wyjazd i łatwo na pewno nie będzie.Ale jakby nie patrzeć to co w Gdańsku idzie nam nawet dobrze i wypadałoby tą passę podtrzymać.
Ja liczę,że Brozio w końcu złapie świeżość bo jak sam podkreślał z żydkami czuł się juz dużo lepiej niż z Piastem. Oby w piątek już coś strzelił i 3pkt wróciły z nami...
|