Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 24.02.2014, 23:16
Wypadałoby wygrać i utrzymać dystans do Legii. Chętnie zobaczyłbym jakieś roszady na skrzydłach, wątpie, że da się zagrać gorzej niż Sarki i Guerier ostatnio.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 25.02.2014 o godz. 10:34.
Odpowiedz cytując