Szpen napisał(a):

hehe, kozaczki schowajcie swoje szabelki, bo czasy wojowania nimi już dano minęły ...
Niemcy - 1 pierwsze w naszym eksporcie
Rosja - 5 miejsce w naszym eksporcie
Ukraina - 8 miejsce w naszym eksporcie
w interesie Polski i jej mieszkańców jest, aby nasze kraje ościenne były jak najsilniejsze, bo wtedy Polska również będzie silna.
|
Jaja sobie robisz, prawda?
Kraj jest silny wtedy, kiedy ma słabych sąsiadów. I odwrotnie.
------------------------------------------
Jeszcze w nawiązaniu do Krymu ...
Postulat jednego standardu:
http://www.kresy.pl/publicystyka,opi...upacja-ukrainy