Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26058
Stary 24.02.2014, 22:22
Szpen napisał(a):Wyświetl post
hehe, kozaczki schowajcie swoje szabelki, bo czasy wojowania nimi już dano minęły ...

Niemcy - 1 pierwsze w naszym eksporcie
Rosja - 5 miejsce w naszym eksporcie
Ukraina - 8 miejsce w naszym eksporcie

w interesie Polski i jej mieszkańców jest, aby nasze kraje ościenne były jak najsilniejsze, bo wtedy Polska również będzie silna.

Jaja sobie robisz, prawda?

Kraj jest silny wtedy, kiedy ma słabych sąsiadów. I odwrotnie.


------------------------------------------

Jeszcze w nawiązaniu do Krymu ...
Postulat jednego standardu:
http://www.kresy.pl/publicystyka,opi...upacja-ukrainy
Ostatnio edytowane przez yarow : 24.02.2014 o godz. 22:28.