|
W Lechii za kartki pauzują Wiśniewski i Oualembo. Za tego drugiego zapewne zagra Stolarski. Nie mam nic przeciwko, zeby Sarki i Donald na zmianę zrobili mu niezłą karuzelę.
Ostatnia kolejka była grana pod nas. Tylko nieRuchawi zapunktowali z tych co są za nami. Ogolnie dobrze nam sie gra na Lechii więc pasuje podtzrymać dobrą passę i siedzieć na plecach Legii.
|