Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 24.02.2014, 21:16
Ogladalem meczyk Lechii i mimo wygranej 0:3 bardzo slabo wygladali.. Ta ekipa potrzebuje innego trenera. Mysle ze spokojnie powinnismy wygrac 0:1 lub 0:2 nie sadze zeby Lechii udalo sie zdobyc bramke. Czekam z niecierpliwoscia na ten mecz
Odpowiedz cytując