Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26053
Stary 24.02.2014, 21:11
sambo napisał(a):Wyświetl post
my jesteśmy zwykłym wasalem, pionkiem w grze. I te Szpenia argumenty właśnie to pokazują.
jakim k.urwa wasale. Niemcy swoją potęgę zawdzięczają eksportowi. Ich najwiekszymi odbiorcami sa stany i chiny. czy niemcy sa ich wasalem?