Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 24.02.2014, 21:10
myśle że Lechia będzie dla nas gościnna i wygramy skromnie 0-1. Co do kartek to zapewne z ruchem sie posypią i do Warszawy pojedziemy w mooocnoo okrojonym składzie....
Odpowiedz cytując