Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1794
Stary 24.02.2014, 20:08
Ja nie wiem . Czy ja słowem wspomniałem o merytorycznych zasługach Franciszka?

Jeżeli to miała być z jego strony drwina, to w porządku. Jednak odebrałem to inaczej stąd mój niepokój.

wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Tak , nie wiem jak MOŻESZ tego nie rozumieć.... Myślisz , że jego ambicją jest to żeby nie spaść? ogarnij... Specjalnie tak gada bo nie chce pompować balonu ...
Jakiego balonu? Cała psychologia sportu polega na "pompowaniu balonu" i podtrzymywaniu wiary, że ów nie pęknie. Chyba, że rozmawiamy o tych dla których najważniejszy jest udział czy utrzymanie...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 24.02.2014 o godz. 20:19.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując