Ja nie wiem

. Czy ja słowem wspomniałem o merytorycznych zasługach Franciszka?
Jeżeli to miała być z jego strony drwina, to w porządku. Jednak odebrałem to inaczej stąd mój niepokój.
wislak2214 napisał(a):

|
Tak , nie wiem jak MOŻESZ tego nie rozumieć.... Myślisz , że jego ambicją jest to żeby nie spaść? ogarnij... Specjalnie tak gada bo nie chce pompować balonu ...
|
Jakiego balonu? Cała psychologia sportu polega na "pompowaniu balonu" i podtrzymywaniu wiary, że ów nie pęknie. Chyba, że rozmawiamy o tych dla których najważniejszy jest udział czy utrzymanie...