
To kolega parabolą przysadził.
Czy ja wymagam od Smudy żeby
nakupił sprzętu, pozatrudniał ludzi? Nie !
Ja wymagam, żeby będąc trenerem drużyny na drugim miejscu w tabeli mającej pięć punktów przewagi nad trzecią, miał na celu walkę o pierwsze miejsce, a nie pieprzył coś o trzech punktach których mu brakuje do gwarantowanego miejsca ósmego. Nie wiem jak można tego nie rozumieć ...
Ale zadowoleni z "ciepłej wody w kranie" może tak po prostu mają....