Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1784
Stary 24.02.2014, 16:46
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jakie napalać? Jakie musimy? Z tabeli wynika, że możemy. A trenerowi zdaje się zupełnie na tym nie zależeć. To jest moim zdaniem kpina.

Jak będziemy walczyć o mistrza to puchary ugramy tym bardziej to chyba logiczne
I Ty myślsz , że jak Smuda powiedział o utrzymaniu to o niczym inny nie myśli? Prosze Cie.....
Odpowiedz cytując