Drozd napisał(a):

Jakie napalać? Jakie musimy? Z tabeli wynika, że możemy. A trenerowi zdaje się zupełnie na tym nie zależeć. To jest moim zdaniem kpina.
Jak będziemy walczyć o mistrza to puchary ugramy tym bardziej to chyba logiczne
|
I Ty myślsz , że jak Smuda powiedział o utrzymaniu to o niczym inny nie myśli? Prosze Cie.....