To są po prostu posty "byleby się przy.pier.dolić". Szukanie dziury w całym. Mam wrażenie, że pewne osoby posikałyby się ze szczęścia, gdyby Smuda jakiś mecz przegrał, wtedy można będzie go "zmiażdżyć" na forum wypisując swoje mądrości na temat trenerki/podejścia do zawodników/wypowiedzi/taktyki, całe szczęście ta chora grupa jest coraz węższa.
Drozd napisał(a):
|
Co znaczy kadrę mamy wąską? Jest 23 czy nie?
|
To jest już kabaret. Nie orientujesz się nawet w elementarnych zagadnieniach, a zgrywasz najmądrzejszego.