Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1779
Stary 24.02.2014, 15:58
Mamy bardzo wąską kadrę więc naprawdę nie ma się co napalać. Teraz jest dobrze, wszystko się zazębia i piłkarze mają całkiem niezłą formę, ale czy ktoś się zastanawiał co by było gdyby zabrakło Głowackiego, albo Brożka? Może bez Pawła jeszcze by się to jakoś udało poukładać grając z fałszywym napastnikiem Gargułą, albo Stilicem, ale jakoś nie jestem w stanie sobie wyobrazić naszej defensywy bez Głowy. Ten gość wykonuje 90% roboty i tylko dzięki niemu Bunoza i Burliga wyglądają dobrze. Piotrek Brożek jest w dobrej formie i on się broni sam, ale bez Głowackiego który cały czas jest zagrożony pauzą, nie można założyć że w końcu go nie zabraknie. Niektórym wydaje się że musimy zdobyć mistrza i będzie płacz jak to się nie uda, ale póki co bardziej martwiłbym się drużynami goniącymi nas, bo po obcięciu punktów o połowę będzie Ruch, Pogoń, Lech, które będą mogły nas wyprzedzić po jednej wpadce. Oczywiście bardzo bym chciał żeby omijały nas kontuzje i kartki i wtedy mamy szanse na mistrza bo Legia w tych dwóch meczach nie pokazało zbyt wiele dobrego poza graniem długich piłek od obrony do napastników, ale cały czas jest za nami grupa pościgowa i życzę sobie i wszystkim na tym forum, żebyśmy oglądali nasza drużynę w pucharach w nowym sezonie
Odpowiedz cytując