Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1778
Stary 24.02.2014, 15:55
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jakie k.... tonuje nastroje? Bo ja mam wrażenie, że trener powinien nastroje budować. Może powiedzieć, że wyniki są ponad stan, ale w kolejnym zdaniu MUSI dodać, że będzie robił wszystko żeby nadal tak było. A nie, że jeszcze tylko trzy punkty do utrzymania. Znaczy, że celem w kolejnych siedmiu meczach jest zdobycie trzech punktów i czy to zrobimy za tydzień czy za miesiąc to dla Smudy nie robi różnicy, bo utrzymanie będzie? Czy może to podkład pod spiskową teorię w którą nikt nie wierzy...
Sorry ale nie za bardzo wiesz o czym piszesz. Zbytnia pewność siebie jest równie zgubna niż jej brak. Rolą trenera jest to wyczuć i tak je regulować by były w sam raz. Przypomnę że kadrę mamy wąską, a ta co jest według przedsezonowych zapowiedzi to miała się bić o utrzymanie a nie o puchary. Wisła w każdy meczu ma kryzysowe momenty, gdy przeciwnik ją dominuje ale mimo to udaje się wygrywać/remisować mecze i zbierać punkty. Tutaj nie ma miejsca na przesadne napinanie mięśni.

Zwłaszcza, że czekają nas teraz dwa trudne mecze wyjazdowe a na jesień to była nasza słabość.
Odpowiedz cytując