element napisał(a):

|
My, chuliganka, złodzieje, bandyterka, łyse karki i kibole z sektora C bierzemy odpowiedzialność za własny sektor i jego proszę zamykać.
|
Co za
LOGIKA
Użyję jakiegoś porównania do sytuacji, które w życiu "kiboli" się pewnie zdarzają.
Jak w mieszkaniu kolegi rozwalicie po pijaku ścianę to mówicie: ok, biorę za to odpowiedzialność, nie zaproś mnie na jedną kolejną imprezę. (Ale napraw szkody za własną kasę, hehe).
Umysłowa Kambodża.