Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 24.02.2014, 15:45
element napisał(a):Wyświetl post
My, chuliganka, złodzieje, bandyterka, łyse karki i kibole z sektora C bierzemy odpowiedzialność za własny sektor i jego proszę zamykać.
Co za LOGIKA

Użyję jakiegoś porównania do sytuacji, które w życiu "kiboli" się pewnie zdarzają.
Jak w mieszkaniu kolegi rozwalicie po pijaku ścianę to mówicie: ok, biorę za to odpowiedzialność, nie zaproś mnie na jedną kolejną imprezę. (Ale napraw szkody za własną kasę, hehe).



Umysłowa Kambodża.