Przybyszewski napisał(a):

|
Ty nic nie tlumaczysz tylko po raz kolejny piszesz posty sprzeczne z soba, teraz piszesz ze jak ktos sie nie zgadza a obowiazujacym prawem to powinien je lamac zeby je zmienic.
|
jeśli tak chcesz przestrzegać prawa odnośnie rac to prosze bardzo, Twój wybór. Jeśli nie możesz pojąć, że są wartości ważniejsze na stadionach niż obowiązujące ustawy przeprowadzone głosami osłów w Sejmie, to co Ci mam dalej tłumaczyć. Jeśli klub korzysta z pomocy kibiców - ultrasów, to niech bierze ich z "całym inwentarzem". I tak ma lekko w tym roku z nimi. Może też powiedzieć, że ma ich w dupie i nie chce opraw, a wtedy Ultrasi z pewnością uszanują ich wybów, a wraz z nimi wielu innych kibiców.