Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 24.02.2014, 15:40
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Ty nic nie tlumaczysz tylko po raz kolejny piszesz posty sprzeczne z soba, teraz piszesz ze jak ktos sie nie zgadza a obowiazujacym prawem to powinien je lamac zeby je zmienic.
jeśli tak chcesz przestrzegać prawa odnośnie rac to prosze bardzo, Twój wybór. Jeśli nie możesz pojąć, że są wartości ważniejsze na stadionach niż obowiązujące ustawy przeprowadzone głosami osłów w Sejmie, to co Ci mam dalej tłumaczyć. Jeśli klub korzysta z pomocy kibiców - ultrasów, to niech bierze ich z "całym inwentarzem". I tak ma lekko w tym roku z nimi. Może też powiedzieć, że ma ich w dupie i nie chce opraw, a wtedy Ultrasi z pewnością uszanują ich wybów, a wraz z nimi wielu innych kibiców.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 24.02.2014 o godz. 15:45.