domin_czyzyny napisał(a):

|
a ja Ci tłumaczę, że do wszystkiego należy podchodzić indywidualnie. I każdą sprawę tak rozpatrywać. Jęśli komuś przeszkadzają fotoradary to niech jeźdżą przy nich 100 km w terenie zabudowanym.
|
Ty nic nie tlumaczysz tylko po raz kolejny piszesz posty sprzeczne z soba, teraz piszesz ze jak ktos sie nie zgadza a obowiazujacym prawem to powinien je lamac zeby je zmienic.