Wyświetl pojedynczy post
DEBO
Member
 
 
Od: 10.2012
Skąd: Kraków Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 24.02.2014, 15:19
tłumaczcie sobie to wrzucenie rac jak chcecie bo i tak już jest po fakcie, nie wiem ile znaczą osoby które tymi racami rzucały ale dla mnie na ogarniętą to akcje nie wyglądało. 10 racami chcecie pokazać swoje niezadowolenie?, taka akcja miałaby sens gdyby do tego była przygotowana oprawa argumentująca wrzucenie rac na boisko, a to był zwykły szczególnie ''frajerski'' wandalizm i danie satysfakcji GW i tvn-owskim ścierwom jaka pirotechnika jest zła bo ląduje na boisku. A oprócz tego zamknięcie sektora czy tez moze całego stadionu z powodu 10 rac. Próbujecie to sobie tłumaczyc w jakis pozytywach? Doprawdy gratuluję.

W ten sposób to nic nie wywalczymy.
Wielu ludzi ma marzenia i ja też należe do nich
Chociaż różnią się od innych to ich zawsze będę bronił
Bo są tylko moje i to ja jestem ich autorem
Kreatorem wszystkich marzeń, które są tylko moje
Zawsze będą, to wiem na pewno, że nie zniknął
Że te myśli nigdy nie zamilknął
Będą żywe w nas, będą lśnić przez cały czas