No ale jak to

? Klub wtedy straci pieniadze z karnetow, biletow z sektora tych osob o kateringu nie wspominajac a patrzac na frekwencje poza dwoma meczami w sezonie nikt nie bedzie ich w stanie zastapic. Przeciez to bedzie wieksze dzialanie na szkode finansowa klubu niz race na murawie
To do postu kunia bylo