Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 24.02.2014, 15:18
No ale jak to ? Klub wtedy straci pieniadze z karnetow, biletow z sektora tych osob o kateringu nie wspominajac a patrzac na frekwencje poza dwoma meczami w sezonie nikt nie bedzie ich w stanie zastapic. Przeciez to bedzie wieksze dzialanie na szkode finansowa klubu niz race na murawie

To do postu kunia bylo
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 24.02.2014 o godz. 15:19.