Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 24.02.2014, 15:12
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
nie odnosiłem się bezpośrednio do rzucanych rac. Co do permanentnego łamania przepisów uważam, że może to przynieśc skutek, jednak skala musi być DUŻO WIĘKSZA.



Chyba jednak jesteś lemingiem....Jadąc 100 km/h w terenie zabudowanym występuje zdecydowanie większe prawdopodobieństwo zabicia człowieka, niż poparzenia KOGOKOLWIEK przy zapaleniu 100 rac na sektorze kiboli. I tym to zakończmy.
Ale przeciez nie mowimy tutaj o tym co jest grozniejsze, przekraczanie predkosci czy piro. Tylko o tym ze poprzez lamanie zasad nie wplyniemy na ich zmiane - a to zasugerowales jako powod rzucania rac.

Nie wiem czy przekrecasz wszystko specjalnie bo brakuje Ci argumentow czy poprostu nie potrafisz zrozumiec meritum tej rozmowy. Od poczatku nie gadamy czy piro jest szkodliwe tylko staram sie zrozumiec dlaczego ono polecialo skoro wiedzielismy ze dostaniemy za to kare - Ty caly czas wracasz do tego ze piro jest bezpieczne bo w tej dyskusji czujez sie bezpiecznie - szkoda tylko ze my tu nie o tym.
Ostatnio edytowane przez Przybyszewski : 24.02.2014 o godz. 15:15.