domin_czyzyny napisał(a):

dalej nie rozumiesz. Pokazałem tylko, że system rządów demokratycznych i wprowadzanych dzięki niemu zakazów i nakazów nie jest tutaj argumentem. Powinno się włączyć rozum i myślenie i samemu oceniać co jest groźne, a co nie. A nie szafowac jakimiś dyrdymałami o demokracji, wyborach.
Nie wiem czy jesteś lemingiem, jeśli wierzysz głupim dziennikarzom, którzy gówno wiedzą o piłce i kilka rac nazywają strasznym łamaniem zasad bezpieczeństwa, lub politykom, którzy odwracają uwagę społeczeństwa od prawdziwych problemów tematami zastępczymi typu race i kibole to pewnie jesteś lemingiem.
A czy ja rzucałem race na boisko ? idź na spotkanie Kibiców Wisły lub na sektor C i się zapytaj ? Poleciały i juz. Środowisko kibicowskie rózni się od innych środowisk. Mają swoje zasady i zwyczaje. Dzięki temu mamy na trybunach taką atmosferę jaka mamy, a nie teatr...Dzięki Bogu.
|
Czyli rozumiem, że nie ma takich sytuacji, że zwalniasz przed fotoradarem tylko prujesz tyle ile wcześniej? Przecież nie będzie ci władza narzucała co jest bezpieczne, a co nie?
domin_czyzyny napisał(a):

|
nie odnosiłem się bezpośrednio do rzucanych rac. Co do permanentnego łamania przepisów uważam, że może to przynieśc skutek, jednak skala musi być DUŻO WIĘKSZA.
|
Poważnie w to wierzysz? Oni za każde racowisko dostają po paredziesiąt tysięcy złotych to jaki niby mają interes w ich legalizacji?