domin_czyzyny napisał(a):

za pokazanie twarzy grożą konsekwencje wieksze niż za wiele pospilitych przestępstw + zakazy stadionowe. Polskie prawo lepiej traktuje złodzieja, niż kibica-ultrasa.
A za pokazanie się na spotkaniu kibiców Wisły Kraków i przedstawienie swojego stanowiska nic nie grozi. Ale trzeba mieć jaja.
|
Buahaha. No to w końcu jesteś kozakiem, który walczy z systemem na całość czy jesteś pół kozakiem, który walczy co prawda z systemem ale tak bezpiecznie żeby mu się przypadkiem coś nie stało ?
domin_czyzyny napisał(a):

|
Powinno się włączyć rozum i myślenie i samemu oceniać co jest groźne, a co nie.
|
Nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Od dzisiaj będę zapierd...lał po Krakowie 100 km/h bo uważam, że to jest bezpieczne. Do czasu aż mi ktoś nie wjedzie/wyjedzie przed maskę.
Zrozum, że Wasze 10 rac gówno zmienią. Czy Ci się to podoba czy nie. Żeby coś osiągnąć z tym sk...ńskim rządem to w 10-ciu możesz sobie ponarzekać razem z nami. Ogólnopolską akcję rozumiem, ale chłopie... 10 rac ? Kibice Legii walkę toczą już dużo więcej i zmienili coś ? Ich prezes podejmuje rozmowy z miastem w medialnych debatach i co ? Zmienił coś ? Nie, nic nie zmienił. Więc Ty myślisz, że jak z 10-ma kolegami rzuciliście anonimowo race to osiągniesz lepszy efekt ? Włącz Kolego myślenie.