domin_czyzyny napisał(a):

Z tego co widziałem z perspektywy sektora D to race nie leciały w naszego bramkarza, ale w bezpiecznej odległości od niego.
Teraz pomyśl co by bylo, jak kibice z C rzuciliby race w piłkarzyków tej ....y ?.
|
Tak bo piłkarze na boisku stoją i się nie ruszają . Miśkiewicz był mocno wysunięty do przodu i co nie było możliwości że idzie długa piłka a on się cofa i dostaje w łeb.