Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 24.02.2014, 15:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, że mądrości Smudy nikogo nie niepokoją. Jak trener wicelidera tabeli może mówić że potrzeba mu jeszcze trzech punktów żeby się utrzymać w lidze .

Biedny Franek boi się chyba, że ktoś będzie od niego oczekiwał walki o tytuł, a nie taka była umowa.

Ręce opadają...
Akurat to były bardzo mądre (jak na Franka) słowa. Cofnij się pamięcią kilkanaście kolejek wstecz... "walczymy o utrzymanie", "byle dostać się do tej 8" itd., a kadra jakoś drastycznie do tej pory się nie zmieniła.
Odpowiedz cytując