Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 24.02.2014, 15:01
CH. napisał(a):Wyświetl post
dajzesz spokoj.. wiesz jaka panuje na tym forum atmosfera i kto sie tu wypowiada.. nie ma sensu bic sie z koniem. Race byly i musza byc, to nie filharmonia w operze a mwcz pilkarski i jebana wojna z zydami
I takie tlumaczenie juz bardziej do mnie przemawia. Trzeba pokazac pejsatkom ze jestesmy nad nimi - ze lamiemy wtedy prawo to juz skutki uboczne - GIT - rozumiem.

Wole to niz .......enie o lemingach i sprzeciwie obywatelskim.

Na przyszlosc prosze tylko bardziej spektakularne to racowisko bo te 10 rac bidnie wyszlo ...