CH. napisał(a):

|
dajzesz spokoj.. wiesz jaka panuje na tym forum atmosfera i kto sie tu wypowiada.. nie ma sensu bic sie z koniem. Race byly i musza byc, to nie filharmonia w operze a mwcz pilkarski i jebana wojna z zydami
|
I takie tlumaczenie juz bardziej do mnie przemawia. Trzeba pokazac pejsatkom ze jestesmy nad nimi - ze lamiemy wtedy prawo to juz skutki uboczne - GIT - rozumiem.
Wole to niz .......enie o lemingach i sprzeciwie obywatelskim.
Na przyszlosc prosze tylko bardziej spektakularne to racowisko bo te 10 rac bidnie wyszlo ...