Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 24.02.2014, 14:55
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
W takim wypadku nalezy zdecydowanie zakazac fajerwerkow w sylwestra, gdyz na podstawie wszelakich istniejacych statystyk wiecej ludzi ucierpialo przy ich uzyciu.
My o chlebie a Ty o niebie... Skoro chcesz zmieniać prawo to zapraszam do startu w wyborach parlamentarnych. Porównujesz do siebie zupełnie skrajne sytuacje. Aby można było odpalić fajerwerki w miejscu publicznym należy mieć pozwolenie na takie działanie.

Z tego co wiem na stadionie (jeszcze) takiego pozwolenia dostać nie można.

Każdy tutaj chce uzyskać logiczne wytłumaczenie po co świecidełka zostały rzucone a nie ile rąk urwała raca a ile rakieta puszczona przez na...anego wirtuoza w sylwestrową noc.