wiesniak84 napisał(a):

|
W takim wypadku nalezy zdecydowanie zakazac fajerwerkow w sylwestra, gdyz na podstawie wszelakich istniejacych statystyk wiecej ludzi ucierpialo przy ich uzyciu.
|
My o chlebie a Ty o niebie... Skoro chcesz zmieniać prawo to zapraszam do startu w wyborach parlamentarnych. Porównujesz do siebie zupełnie skrajne sytuacje. Aby można było odpalić fajerwerki w miejscu publicznym należy mieć pozwolenie na takie działanie.
Z tego co wiem na stadionie (jeszcze) takiego pozwolenia dostać nie można.
Każdy tutaj chce uzyskać logiczne wytłumaczenie po co świecidełka zostały rzucone a nie ile rąk urwała raca a ile rakieta puszczona przez na...anego wirtuoza w sylwestrową noc.