it napisał(a):

A ci odpalający i rzucający robili to ujawniając twarze?
Typowy netowy napinacz.
|
za pokazanie twarzy grożą konsekwencje wieksze niż za wiele pospilitych przestępstw + zakazy stadionowe. Polskie prawo lepiej traktuje złodzieja, niż kibica-ultrasa.
A za pokazanie się na spotkaniu kibiców Wisły Kraków i przedstawienie swojego stanowiska nic nie grozi. Ale trzeba mieć jaja.