Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26050
Stary 24.02.2014, 14:20
Dla szpenia niewystawianie dupy na kopa to właśnie "machanie szabelką"

To już wiadomo za co poleciała szefowa NFZ... PO to dno...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 24.02.2014 o godz. 14:25.
Hej Nasz TS !!