Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
BoBaSbK
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
11174
24.02.2014, 14:11
mecze które mi nie weszły wczoraj :
Norwich City - Tottenham postawiłem 2 było 1:0
Osasuna - Atletico Madrid postawiłem 2 było 3:0
Standard Liege - KAA Gent postawiłem 1 było 2:3
TS WISŁA KRAKÓW !!
BoBaSbK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BoBaSbK
Znajdź inne posty napisane przez BoBaSbK