Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 24.02.2014, 14:07
Mecz derbowy to nie jest kawiarnia, że wybiera się to co komu pasuje, a co komu nie pasuje. Środowisko kibicowskie kieruje się trochę innymi zasadami, niż te określone przez Gazetę Wybiórczą lub Dziennik Polski i dzieki temu atmosfera na trybunach jest inna od tej na zachodzie.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 24.02.2014 o godz. 14:11.