Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
26048
24.02.2014, 14:00
Szpen
napisał(a):
kolejny wojownik z sikawką. o gospodarce staram się rozmawiać a nie o walce na szabelki ...
Bo my tu o szabelkach mówimy, interesujące
PS: Po prostu nie mogłem.
darksun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darksun
Znajdź inne posty napisane przez darksun