SharksiK napisał(a):

A może ty poprostu przestaniesz tutaj mędrkować, bo pewnie poza netem to taki ostry nie jesteś i sam zpłacisz tą karę którą jeszcze nawet nie otrzymaliśmy?
Stało się i trudno. Na nic twój lament i tobie podobnym płacz tutaj nie pomorze.
Nie podoba się? To zapraszam do odpowiednich osób i przedstaw swoj punkt widzenia, a jak masz nasrane w gaciach zeby podjac dialog w realnym swiecie, to się ....a zrzuc z innym światowcem na karę albo najlepiej zapłać ja sam w całości cwaniaczku !
|
Ho ho, mamy tutaj neandertalczyka w dresach, który rozwiązuje problemy siłowo, a race są dla niego demonstracją buntu i cholera wie czego jeszcze. Polecam wszystkim przycisk Ignoruj przy jego nicku.
Piękne spotkanie, fantastyczna atmosfera na trybunach, super wynik. Szkoda, że zamiast Burdenskiego nie zagrał przez kilka(naście) minut jakiś młody wychowanek. Którykolwiek... No chyba, że nadal trwają negocjacje ze sponsorem
