Szpen napisał(a):

|
w interesie Polski i jej mieszkańców jest, aby nasze kraje ościenne były jak najsilniejsze, bo wtedy Polska również będzie silna.
|
Chwalcie rozbiory, radujcie się z 1 i 17 września! Polska będzie silniejsza jakoż to bywało i wcześniej
