Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26045
Stary 24.02.2014, 13:11
Szpen napisał(a):Wyświetl post
w interesie Polski i jej mieszkańców jest, aby nasze kraje ościenne były jak najsilniejsze, bo wtedy Polska również będzie silna.


Chwalcie rozbiory, radujcie się z 1 i 17 września! Polska będzie silniejsza jakoż to bywało i wcześniej