Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 24.02.2014, 12:32
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
W wielu krajach race sa dopuszczone. I w Polsce też tak w końcu będzie... jednak najpierw ten (nie)rząd musi odejść. Im więcej będzie protestów, olewania idiotycznego prawa przez kibiców, w końcu władze lub (nie)rząd dojdzie do wniosku, że to nie ma sensu i zalegalizują stosowanie pirotechniki.
O tak na pewno rzad sie przejmie rzucaniem rac na murawe. No po prostu sie ugnie niemilosiernie. Tusk podobno nie spal cala noc tak mu pokazali rzucajacy race.
Latwo sie protestuje jak ktos inny placi kary. jest prawo idiotyczne. Ale ta forma prostestu robi na zlosc wlasnemu klubowi.
I kto bedzie winien jak zamkna stadion? Wojewoda czy rzucajacy race?