Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 24.02.2014, 12:32
Wielkie brawa dla Łukasza Garguły. Walczył, szarpał, duże zaangażowanie w grę po wejściu, no i brameczka na uspokojenie. Oby tak dalej. Dla mnie oprócz Głowy, najlepszy zawodnik w Wiśle.