Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 24.02.2014, 12:07
kucharz_77 napisał(a):Wyświetl post
Race na stadionach były, są i będą, nawet głupie zakazy tego nie zmienią. Tak jest w całej europie, nie tylko w Polsce.
A co do wczorajszego, nie chcieli mieć rac na trybunach to mają na murawie.
Gdyby osoba która rzuci racę w stronę innych kibiców albo murawy dostawała po kieszeni to jestem przekonany ,że nikt by nawet o tym nie pomyślał a tak łatwo być odważnym jak ktoś inny będzie płacił .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 24.02.2014 o godz. 12:11.