kucharz_77 napisał(a):

Race na stadionach były, są i będą, nawet głupie zakazy tego nie zmienią. Tak jest w całej europie, nie tylko w Polsce.
A co do wczorajszego, nie chcieli mieć rac na trybunach to mają na murawie.
|
Gdyby osoba która rzuci racę w stronę innych kibiców albo murawy dostawała po kieszeni to jestem przekonany ,że nikt by nawet o tym nie pomyślał a tak łatwo być odważnym jak ktoś inny będzie płacił .