Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26044
Stary 24.02.2014, 11:49
Szpen napisał(a):Wyświetl post
hehe, kozaczki schowajcie swoje szabelki, bo czasy wojowania nimi już dano minęły ...

Niemcy - 1 pierwsze w naszym eksporcie
Rosja - 5 miejsce w naszym eksporcie
Ukraina - 8 miejsce w naszym eksporcie

w interesie Polski i jej mieszkańców jest, aby nasze kraje ościenne były jak najsilniejsze, bo wtedy Polska również będzie silna.
Oczywiscie. W interesie Polski tez jest aby jej mieszkancy nauczyli sie biegle niemieckiego potem sie naturalizowali i oddali wladnie w Generalnej Gubernii prawowitym nadzorcom.
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 24.02.2014 o godz. 13:15.