Szpen napisał(a):

hehe, kozaczki schowajcie swoje szabelki, bo czasy wojowania nimi już dano minęły ...
Niemcy - 1 pierwsze w naszym eksporcie
Rosja - 5 miejsce w naszym eksporcie
Ukraina - 8 miejsce w naszym eksporcie
w interesie Polski i jej mieszkańców jest, aby nasze kraje ościenne były jak najsilniejsze, bo wtedy Polska również będzie silna.
|
Oczywiscie. W interesie Polski tez jest aby jej mieszkancy nauczyli sie biegle niemieckiego potem sie naturalizowali i oddali wladnie w Generalnej Gubernii prawowitym nadzorcom.