kucharz_77 napisał(a):

Race na stadionach były, są i będą, nawet głupie zakazy tego nie zmienią. Tak jest w całej europie, nie tylko w Polsce.
A co do wczorajszego, nie chcieli mieć rac na trybunach to mają na murawie.
|
To zes błysnął , jak byś chociaż raz zapłacił gotowka za swoją głupotę to może byś coś w życiu zrozumial