Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 24.02.2014, 11:06
kristos napisał(a):Wyświetl post
Całą radość ze zwycięstwa popsuło prymitywne zachowanie niektórych "kibicujących inaczej" z sektorów C i niesmak pozostał .
Konsekwencje oczywiście będą a jakie okaże się niebawem.
Oczywiście "kibicujący inaczej" mają to w dupie.
Ja mam nadzieje, że jak zamkną C to klub każe zapłacić im za bilety na inne sektory i nie będzie uwzględniał karnetów w tym wypadku. Wówczas jak tak będą musieli zrobić kilka razy to w końcu jeden drugiemu zacznie patrzeć na ręce i będzie spokój z tymi głupawymi racami. Race na murawie, więc z dymem idzie możliwość zakontraktowania przyzwoitego zawodnika. Znowu będzie płacz odnośnie testowania "ogórów".
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN