kristos napisał(a):

Całą radość ze zwycięstwa popsuło prymitywne zachowanie niektórych "kibicujących inaczej" z sektorów C i niesmak pozostał .
Konsekwencje oczywiście będą a jakie okaże się niebawem.
Oczywiście "kibicujący inaczej" mają to w dupie.
|
Ja mam nadzieje, że jak zamkną C to klub każe zapłacić im za bilety na inne sektory i nie będzie uwzględniał karnetów w tym wypadku. Wówczas jak tak będą musieli zrobić kilka razy to w końcu jeden drugiemu zacznie patrzeć na ręce i będzie spokój z tymi głupawymi racami. Race na murawie, więc z dymem idzie możliwość zakontraktowania przyzwoitego zawodnika. Znowu będzie płacz odnośnie testowania "ogórów".